Menu
XIV Mazowieckie Dni Chirurgiczne

XVIII Ogólnopolska Konferencja Naukowo-Szkoleniowa

Sekcja Kardiologii Dziecięcej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego

"Kardiologia Dziecięca w praktyce"

Poznań, 13-15 czerwca 2019 roku

Wieczór kulturalny


Spotkanie finansowane jest z środków własnych organizatora. Spotkanie niefinansowane z środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE

14 CZERWCA 2019 GODZINA 20:00

SALA BANKIETOWA HOTELU ANDERSIA (I PIĘTRO)

W piątek 14 czerwca 2019 r. zapraszamy Państwa do udziału w wieczorze kulturalnym, który odbędzie się tuż po zakończeniu programu merytorycznego konferencji. Spotkanie odbędzie się w klimacie lat 30. i 40. XX wieku, czyli okresu świetności swingu. Imprezie towarzyszyć będą występy i animacje zespołów Happy Jazz Band oraz Swing Craze. 

Zachęcamy do przygotowania strojów zgodnych z klimatem wieczoru. Za najlepszy strój wieczoru zostanie przyznana nagroda niespodzianka.

Happy Jazz Band – to prywatna inicjatywa łącząca wspaniałych 14 muzyków zawodowych i amatorów. Młodość, zaangażowanie oraz energiczny swingowy repertuar to charakter tej grupy. Ich muzyka czerpie ze znanych standardów jazzowych, które prezentują w nowej interpretacji młodych aranżerów. Wspierają regionalne ośrodki rozwoju kultury, propagując muzykę jazzową i swingową w młodym, świeżym brzmieniu. Na stałe współpracują z grupą taneczną SWING CRAZE, skupiającą poznańskich entuzjastów i propagatorów tańców swingowych takich jak Lindy Hop, Authentic Jazz, Balboa, Collegiate Shag, Boogie Woogie, sięgających swoją historią do lat 30. XX wieku. Niesamowita energia i niepowtarzalny klimat retro, wyrażony zarówno w muzyce oraz tańcu, jak i w strojach i fryzurach uczestników, przyciągają i zachwycają wszystkich, niezależnie od wieku.

Spotkanie finansowane jest z środków własnych organizatora. Spotkanie niefinansowane z środków firm innowacyjnych zrzeszonych w INFARMIE